Суббота, 22.09.2018, 09:59

Приветствую Вас Гость | RSS | Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход

Главная » Статьи » Листопад 2013

5 листопада до нашого закладу завітала видатна Енергодарська поетеса, віршам якої притаманні щирість, поєднання особистого і громадянського,

Яка народилася в 1947 році в спецселищі Соснове Коношського району Архангельської області в сім'ї репресованих крестьян- переселенців. Виросла в Росії, в заводському селищі Елань-Коленовський Воронежської області. Вірші пише з 10 літнього віку. За освітою дошкільний педагог і психолог. Остання  робота: завідувачка Енергодарським дитячим садом  №12 "Посмішка" в Запорізької області.  Зараз на пенсії. Займається активною суспільною роботою. З 1986 року член Енергодарського літературного об'єднання "Резонанс". Неодноразово друкувалась у  українських та російських виданнях: "Слава праці", "Кулікова поле"  (Тульської області), "Молодий комунар" (Воронежської області), місцевих "Енергодарський вісник", "Час і ми". Публікувалася в  колективних збірках Енергодарських поетів "Прем'єра", "Надія", видавала  власні збірки.

Усі бажаючи мали змогу вести живий  діалог з поетесою, який порадував великою кількістю цікавих тем, умінням зачепити душу слухачів: адміністрації, викладачів та вчителів Комплексу. Поетеса розповіла про себе, свій життєвий шлях, захоплення, прочитала свої вірші. ЇЇ поезія несе людям лише любов. Любов – до всього, але перш за все до найріднішої для кожного людини – матері. Жодного з присутніх не залишили байдужим строки  її  чарівного вірша про найдорожчу людину у житті кожного - рідну Маму.   

Наприкінці зустрічі  адміністрацією та вчителями Комплексу було прийнято участь у запропонованої Надією Василівною благодійній акції щодо розвитку православного Храму, внесено посильну матеріальну допомогу на його розвиток. Поетесою були  висловлені щирі побажання успішної творчої діяльності усіх присутніх та дані напутствуючі слова  і закликання до чистоти душевною,   про зростання в своєму серці любові, радості, світу, довготерпінні, добрості, милосердя  і найголовніше - ВІРИ – яка як найбільш потрібна нам в умовах сьогодення.

Сподіваємось та впевнені у тому, що дана творча зустріч з цікавою та творчою людиною буде не останньою!   

 

Категория: Листопад 2013 | Добавил: darija (08.11.2013)
Просмотров: 198 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Мы переехали


Онлайн 1
Гостей 1
Читателей 0