Понедельник, 17.06.2019, 10:39

Приветствую Вас Гость | RSS | Главная | Гуртки | Регистрация | Вход

   
З метою виховання в учнівської молоді засобами туризму і краєзнавства дбайливого ставлення до природної та культурної спадщини рідного краю, духовних надбань усіх націй української держави, розвитку туристських навичок, фізичних та інших здібностей, пов’язаних із здоровим способом життя та відпочинку в Комплексі організована робота туристсько-краєзнавчого гуртка «Мрія» керівник, якого Месевря В.В., слід відзначити,що робота цього гуртка завжди приймають активну участь в суспільному житті нашого міста – соціальної, спортивної, та туристсько-краєзнавчої направленості, у тому числі постійна волонтерська робота.

З метою формування образу «Я», життєвого самовизначення відносно двох головних питань: яким бути і ким бути? Перед особистістю постає проблема правильного визначення напрямів саморозвитку. Таке визначення потребує безпомилкової самооцінки, а значить знаним власної сутності. Тому в Комплексі створено гурток «Стань творцем свого життя», керівник гуртка Рязанцева А.М., метою програми гуртка є сприяння формуванню життєвої компетентності особистості, становленню її як творця і проектувальника власного життя.

 З метою під вішення інтересу і зростання спортивної майстерності використовування товариських зустрічей з учнями інших шкіл в Комплексу є спортивний гурток «Переможці», керівником якого є вчитель фізичної культури Швець Д.В. На заняттях гуртка удосконалюється основні фізичні, психічні, духовні якості підростаючого покоління, володіння командними тактичними діями найбільш важливих для футболістів.

  Театр завжди був і залишається могутнім  засобом ідейного, естетичного та етичного виховання людини, тому у Комплексі було організовано гурток «Театральна абетка», керівник Толочко О.С. Основні завдання гуртка полягають в тому щоб навчити дітей, розв’язувати ряд творчих завдань: виховання художньої уяви, творчої ініціативи, емоційної гнучкості, культури мови. Кожен учень має можливість реалізувати себе в різноманітних галузях художньої діяльності. 

Мы переехали


Онлайн 1
Гостей 1
Читателей 0