Вторник, 16.07.2019, 00:12

Приветствую Вас Гость | RSS | Главная | Інформатизація | Регистрация | Вход

 

Інформатизація в Комплексі.

 Робота в Комплексі щодо впровадження інформатизації ведеться згідно "Програми інформатизації та комп’ютеризації Комплексу на 2011-2014 роки", розділу річного плану Комплексу «Розвиток єдиного інформаційного освітнього простору», які спрямовані на створення умов використання інформаційно - комунікаційних технологій в навчальному закладі.

В основу програми покладено комплексний підхід, спрямований на розв’язання проблеми створення й розвитку інформаційних технологій в нашому закладі.

Впровадження єдиного інформаційного освітнього простору в ЕНВК «ЗНЗ-МНВК» здійснюється через роботу:

 

  1. -  творчої групи «Розвиток єдиного інформаційного освітнього простору в Комплексі»;
  2.   -    інформаційно-технічної служби

 

Відповідальна за функціонування даних направлень заступник директора з НВрР, відповідальна за інформатизацію в Комплексі Мірошнікова Н.С., керує діяльність директор Роман Л.С.

Робота творчої групи " Розвиток єдиного інформаційного освітнього простору в Комплексі " тісно пов’язана з виконанням Програми комп’ютеризації і інформатизації та спрямована на створення умов використання інформаційно-комунікаційних технологій в навчальному закладі.

Використання ІКТ надає широкі можливості для суттєвого підвищення якості навчального процесу, підвищує як рівень засвоєння знань, так і інтерес до навчання в цілому. Уроки із застосуванням ІКТ набувають іншого характеру та стилю, потребують нових методичних підходів.

Вчителі самостійно розробляють уроки з використанням ІКТ, охоче проводять заняття, виховні години та позаурочні заходи з використанням мультимедійних пристроїв.

         У діяльності з питань розвитку інформатизації учасники навчально-виховного процесу Комплексу керуються внутрішніми локальними документами:

-                   Положення про інформаційно-технічну службу Комплексу;

-                   Положення про веб-сайт;

-                   Положення про локальну мережу;

-                   План заходів щодо розвитку і функціонування єдиного інформаційного освітнього простору в ЕНВК «ЗНЗ-МНВК»;

-                   Наказу про затвердження інструкції про роботу з електронною поштою;

-                   Програми інформатизації в ЕНВК «ЗНЗ-МНВК» на 2015 - 2017.

-                   План творчої групи Розвиток інформаційно простору 2015-2016.

-                   Наказ: Про впровадження та реалізацію міського освітнього проекту «Простір відкритої освіти» у 2015-2017 рр.

В ЕНВК «ЗНЗ-МНВК» було проведено значну організаційно-управлінську роботу щодо розвитку та ефективного функціонування єдиного інформаційного освітнього простору навчального закладу, створені всі умови для успішного впровадження ЄІОП в навчально-виховний процес.

Адміністрація закладу приділяє багато уваги підвищенню рівня ІКТ-компетентності вчителів та викладачів, на сьогодні в ЕНВК «ЗНЗ-МНВК» 100% відсотків педагогічних працівників пройшли курси навчання з основ ІКТ, Intel. та ін. (рис.). Але на цьому педпрацівники Комплексу не зупиняються і продовжують підвищувати свій рівень ІКТ-компетентності самостійно або дистанційно. 

Навченість вчителів та викладачів Комплексу

 

Використання ІКТ у навчально-виховному процесі дозволяє оптимізувати зміст навчання, модернізувати методи та форми організації навчального процесу, забезпечити високий науковий і методичний рівень викладання, індивідуальний підхід у навчанні, підвищити ефективність та якість навчання.

 

Мы переехали


Онлайн 1
Гостей 1
Читателей 0