Четверг, 23.05.2019, 14:46

Приветствую Вас Гость | RSS | Главная | Конкурси | Регистрация | Вход8 Марта снова наступило,

Любимое весеннее число,

Любовь и радость набирают силу,

И от надежды на душе светло.

Достатка, процветания, здоровья,

Удачи вам желаем от души,

Живите, окруженные любовью,

И будьте, как сегодня, хороши!

06 марта в 11.00 состоялся праздничный концерт, посвященный Международному Женскому Дню «Ох, уж эти женщины!»

 


 

12.03.2015р. в Комплексі була проведена виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» з метою художньо-естетичного виховання учнівської молоді, шляхом залучення до національної культурної спадщини та прийняли участь в міському фестивалі-огляді «Таланти твої, Запорізький краю!»


З метою виховання культури безпечної праці на виробництвах України у підростаючого покоління в Комплексі з 09.03.2015р. по 13.03.2015р. пройшов конкурс малюнків на тему «Охорона праці – очима дітей».

 


 


Вітаємо з ІІІ місцем переможця Василенко Олексій учня 10-А класу в обласному етапі Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя батьківщина – Україна» та його керівника Бойко І.О.


Згідно наказу УО №320 від 16.12.2014р. учні Комплексу Малкін Андрій посіл І місце та Капленко Катерина посіла ІІ місце в міському етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії».

Вітаємо переможців!!!


Вітаємо переможницю заочного етапу ІІ обласного туру юних дослідників «Олександрівські таємниці» Капленко Катерину та її керівника Ляпіну Л.І. з дипломом!!!


Вітаємо переможців міського Обласного очно-заочного конкурсу малюнків «Безпека та мир в Україні» (наказ УО від 19.11.2014 року) з ІІІ місцем Юдіну Юлію та ІІІ місцем Кузякіну Катерину учениць 10-В класу і їх керівника Ляпіну Л.І.


В рамках Місячника безпеки життєдіяльності з 15.10.2014р. по 28.11.2014р. викладач спец дисциплін Колодяжна Н.С. та учень 11-А класу Баришніков Олексій прийняли участь у творчому конкурсі «Сам собі рятувальник» за номінацією навчальний мультимедійний посібник на тему «Здоровий спосіб життя».

Презентация Здоровый образ жизни


Вітаємо з ІІІ місцем в міському етапі Василенко Олексія учня 10-А класу та його керівника Бойко І.О. за участь у Всеукраїнськой експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна».


Учні Комплексу приймають участь у міському конкурсі дитячого малюнку «Безпека та мир в Україні» у рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

 


Учні Комплексу прийняли участь в обласному заочно-очного фестивалю – конкурсу дитячої та юнацької творчості «Подаруй мені казку» за підсумками, якого посіли призові місця за номінаціями:

ІІ місце - Воробйов Владислав учень 12-Б класу (номінація-вокал «Чарівний голос»)

ІІ місце - Клінтухова Катерина учениця 10-В класу (номінація – образотворче мистецтво «Казковий художник»)

ІІІ місце - Плішко Катерина учениця 12-Б класу (номінація – образотворче мистецтво «Казковий художник»)

ІІІ місце – Малкін Андрій учень 12-Б класу (номінація – декоративно-ужиткове мистецтво «Золоті ручки»)

 

Вітаємо переможців!!!


В рамках Місячника безпеки життєдіяльності з 15.10.2014р. по 28.11.2014р. у Комплексі Радою учнівського самоврядування проводиться конкурс малюнків на тему «ДСНС очима дітей» та «Обери життя»

Мы переехали


Онлайн 1
Гостей 1
Читателей 0