Четверг, 23.05.2019, 14:47

Приветствую Вас Гость | RSS | Главная | Психологічна підтримка | Регистрация | Вход

Що робити при стресі. Програма-мінімум

Наше життя стрімко мчить, завжди є невідкладні справи, проблеми. Практично кожна людина - і дорослий, і підліток сьогодні схильний до частих стресів. Божевільний ритм життя може призвести до нервових зривів, депресій і реальним фізичних захворювань. Як допомогти собі та близьким в цій ситуації? Потрібно підібрати найбільш підходящі для себе, своїх близьких антистресові прийоми, розроблені різними психологами. Напевно, багато хто з вас вже користуються деякими з них.

1. Хоча б півдня в тиждень проводите так, як Вам подобається - гуляйте, танцюйте, плавайте, малюйте, спілкуйтеся з друзями або просто валятися на дивані з цікавою книжкою.

2. Не рідше ніж раз на день говорите свом близьким теплі, що підтримують слова. Швидше за все, вони захочуть відповісти тим же. Дуже важливо постійно усвідомлювати, що тебе хтось любить - це захист від серйозних нервових зривів.

3. Якщо Ви мало рухаєтеся, кілька разів на тиждень давайте собі фізичне навантаження. Це може бути зарядка, активна прогулянка в швидкому темпі або те, що Вам більше підходить.

4. Пийте більше чистої питної води.

5. Хоча б раз на тиждень дозвольте собі те, що приносить Вам задоволення - побалуйте себе солоденьким, нарушьте дієту і т.д.
Увага! Робити це потрібно не часто, інакше пропаде ефект.

6. Не дозволяйте іншим псувати Ваше життя! Ви маєте право не спілкуватися з безцеремонними людьми, не відповідати на деякі телефонні дзвінки, залишати без відповіді "порожні" листи.

7. Коли Ви пригнічені, пригноблені або розсерджені, спробуйте зайнятися інтенсивною фізичною працею - прибирання в будинку, прополка городу або щось інше.

8. "Випускайте пар", коли це потрібно, але робіть це наодинці. Можна кричати, голосно співати, м'яти папір, стояти на голові, танцювати, барабанити, забивати цвяхи. Головне - не "втручайтеся" в свій настрій оточуючих.

9. Якщо немає алергії, їжте мінімум один банан в день. Це чудодійний продукт, який поряд з чорним шоколадом прекрасно підтримує нервову систему.

10. Корисно слухати спокійну музику на свій вибір або звуки природи, паралельно, якщо є можливість, роблячи спокійні дихальні вправи.

Мы переехали


Онлайн 1
Гостей 1
Читателей 0