Четверг, 23.05.2019, 15:21

Приветствую Вас Гость | RSS | Главная | Перукар | Регистрация | Вход

 

Перукар

Загальна характеристика:

Професія перукаря популярна у всі часи. За зачісці можна було сказати про походження людини, про рід його діяльності, релігійної або політичної приналежності. Кожна епоха додавала в перукарське мистецтво щось своє: вельможі стародавнього Єгипту носили кілька перук відразу, в Середньовіччі чоловіки стриглися «під горщик», а жінки ховали волосся під накидкою, в XVII сторіччі зачіски представляли собою «вежі» висотою понад півметра. При цьому до наших днів майже не збереглися імена майстрів, які створювали ті шедеври.
Сьогодні багато стилісти-перукарі так само популярні, як зірки шоу-бізнесу. Найбільш відомі з них - законодавці мод.
Більшість опитаних вважає, що професію Парикмахера не можна назвати рідкісною, в нашій країні вона досить поширена. Уже кілька років на ринку праці спостерігається попит на представників професії Парикмахера, незважаючи на те, що фахівців щороку випускається чимало.
ОПИС ДІЯЛЬНОСТІ
Залежно від своєї спеціалізації одні перукарі займаються жіночими зачісками, інші - чоловічими, а треті - тільки дитячими. Але є і перукарі-універсали.

Робота перукаря - це надання послуг зі стрижки, гоління, завивці, забарвленні, створення зачісок, укладок та інших процедур. Перукар володіє сучасними перукарнями технологіями. При необхідності може проконсультувати клієнта з питань догляду за новою зачіскою (наприклад, африканськими косичками, дредами), порадити можливі способи укладання нової стрижки, а також кошти для оздоровлення волосся і шкіри голови.

Перукар легко орієнтується в різноманітті своїх професійних інструментів. Наприклад, при створенні однієї модельної стрижки він може застосовувати різні види ножиць, філіровочной (небезпечну) бритву, машинку для стрижки волосся. В арсеналі перукаря є десятки видів гребінців, бігуді, різні електричні прилади, шпильки і декоративні елементи.

ЗАПИТАНІСТЬ ПРОФЕСІЇ

В даний час, професія "Перукаря" вважається дуже актуальною на ринку праці. Багато фірм і багато підприємств потребують кваліфікованих фахівців у цій галузі, тому як галузь розвивається швидко, а фахівці ще тільки здобувають освіту.

РІВЕНЬ ОСВІТИ: середня професійна освіта (коледж, технікум)
Для того щоб працювати за професією "Перукаря", не обов'язково мати вищу педагогічну освіту за відповідною спеціальністю. Для даної професії досить мати диплом про середню професійну освіту, отриманий в коледжі або технікумі, або, наприклад, досить закінчити спеціальні курси.
Перукар - це дизайнер, художник і скульптор. Він володіє просторовим і творчим мисленням, хорошим смаком і знає, як втілити бажання клієнта або свої власні ідеї в життя. Необхідні йому і знання тенденцій моди. Щоб зачіска або стрижка гармоніювали із зовнішнім виглядом людини, з його формою особи, перукар повинен добре розбиратися в типах зовнішності, вміти маскувати недоліки і підкреслювати достоїнства зовнішності. Майстер перукарського мистецтва має хороший окомір, тверду руку і високу чутливість до кольору.

Деякі люди відвідують салон краси не стільки для того, щоб зробити нову зачіску, скільки поспілкуватися зі своїм майстром. Тому перукар - людина комунікабельна, тактовна і доброзичливий.

Робочий день він проводить на ногах, роблячи тисячі маніпуляцій руками, що вимагає фізичної витривалості.

Мы переехали


Онлайн 1
Гостей 1
Читателей 0