Вторник, 16.07.2019, 00:00

Приветствую Вас Гость | RSS | Главная | Робота центрів | Регистрация | Вход

Робота центрів

До складу учнівського самоврядування Комплексу входять такі центри:

 • «Інформації та дозвілля».
 • «Дисципліна і порядок».
 • «Труд і волонтерство».
 • «Здоровий спосіб життя».

Вищим органом учнівського самоврядування Комплексу є загальні збори – конференція. У період між конференціями вищим виконавчим органом є Рада учнівського самоврядування. Голови центрів очолюють напрями діяльності самоврядування центру, спільно вибраним з учителем – консультантом та Радою учнівського самоврядування, враховуючи традиції, особливості нашого закладу, інтереси та побажання учнів складають план роботи на навчальний рік, який протягом року коригується.

Результатом роботи учнівського самоврядування Комплексу є залучення учнів до участі в організації та управлінні загальними справами. Це підтверджується результатами роботи структурних центрів учнівського самоврядування.

 

Діяльність структурних центрів учнівського самоврядування ЕНВК «ЗНЗ-МНВК»

 • Голова учнівської Ради – Василенко Олексій Максимович
 • Заступник Голови учнівської Ради – Коцукон Дмитро Юрійович
 • Секретар – Нагайська Анна  Романівна

Центр професійної орієнтації  створює належні умови для виявлення, підтримки та розвитку в учнів потреб у професійному самовизначенні, центр відповідає за організацію зустрічі з випускникам Комплексу, вчителями та ветеранами, проводить екскурсії на підприємствах міста. Учні беруть участь у  «Тижні відчинених дверей», «Ярмарках професій», діагностиці з професійної самовизначеності учнів шкіл міста, та їх професійних нахилів, працює творча агітбригада з проведення профорієнтаційної роботи.

Зайнятість учнів у роботі центру професійної орієнтації  створює умови для розвитку практичних навичок, управління громадськими справами, оволодіння системою знань, умінь і навичок, необхідних для виконання соціальних, організаторських та інших функцій майбутнього фахівця, створює умови для розвитку перспективи професійного росту й соціальної адаптації.

 

Центр «Інформації та дозвілля»

 • Голова – Порушков Дмитро Геннадійович
 • Вчитель – консультант  -  Гринцова  Наталія Олександрівна

Представники учнівського самоврядування, задіяні в роботі  Центру, інформують учнів про підсумки рейдів з питань дисципліни, порядку, санітарного стану, рішень других Центрів, цікавих заходів, які були в Комплексі. Інформація відображається на інформаційних стендах: «Учнівське самоврядування», «Вісник Комплексу» та на сайті Комплексу.

Особливе місце відводиться випуску шкільної газети «Кур’єр» (1 раз на місяць), ювілейним датам історії України, випуску тематичних інформаційних бюлетенів з використанням інтернет – сервісів calameo та  authorSTREAM, наприклад: «Герої не вмирають» до річниці пам’яті Героїв Небесної Сотні,  до 200 – річчя з Дня народження  М. Вербицького, річниці з Дня народження Т.Г. Шевченка та інші.  

Центр сприяє підготовці та проведенню культурно-масових заходів, залучає учнів до участі у  розважальних програмах і заходах.

Творчі справи учасників Центру це: «Свято першого дзвоника», «Презентації професій», тематичні програми: «Афганістан …Ти біль душі моєї»,  «День Святого Валентина», Новорічна програма, святкові концерти до «Дня вчителя», «8-го березня»,  «Дня Перемоги», «Останнього дзвоника» та «Випускного». У роботі використовуються наступні інтернет – сервіси: Power Toon, Calameo, authorSTREAM.

Все це дозволяє виявити, розвивати здібності та обдарування учнів, задовольнити їхні духовні запити, розвинути ініціативу, залучити до підготовки та проведення культурних, розважальних програм і заходів.

Аналіз діяльності Прес – центра надається на останньому засіданні Ради.

 

Центр «Дисципліни і порядку»

 • Голова – Юдіна Юлія
 • Учитель – наставник – Тешлюк Л.І.

Одним із пріоритетних напрямків у виховній роботі Комплексу, а значить і Ради учнівського самоврядування є профілактика правопорушень та злочинності серед підлітків. Представники  Центру беруть участь у засіданні Штабу профілактики правопорушення (останній четвер місяця); в організації та проведенні зборів, рейдів із питань дисципліни, порядку, санітарного стану.  Традиційно у листопаді поточного року беруть участь у місячнику правових знань. Під керівництвом  соціального педагога  проводять анкетування та обробку даних на правову тематику. Особлива увага звертається на правові вчинки учнів Комплексу.

У роботі використовують інтернет – сервіс Power Toon,  агітуючи учнів Комплексу за наступною тематикою: «Охорона довкілля»,  «Скажемо курінню: « НІ», «16 днів без насилля», «Що таке конфлікт? Позитивні і негативні функції конфлікту» та інші.

Робота центру сприяє підвищенню дисципліни, порядку, вихованню правової культури учнів, а також формує навички відповідальності за доручену справу.

 

Центр « За здоровий спосіб життя»

 • Голова: Макаров Андрій
 • Вчитель – наставник  - Ткаченко О.В.

Головна задача Центра -  сприяти пропаганді здорового способу життя, організації і проведення спортивних заходів, туристичних змагань, тижня фізичної культури, Дня фізичної культури, Олімпійського Тижня.

У роботі використовують такі інтернет – сервіси: Power Toon та authorSTREAM.

 

Центр « Труд і волонтерство»

 • Голова – Лук’янченко Діана Вікторівна
 • Вчитель – консультант  - Бовтута А.С.

У волонтерському русі беруть участь усі учні Комплексу.

Управління праці та соціального захисту населення Запорізької області за участь Комплексу в благодійних акціях, щорічно виносить подяку колективу та адміністрації Комплексу, санітарно-гігієнічних рейдах, генеральних прибираннях.

Мы переехали


Онлайн 1
Гостей 1
Читателей 0